Granatos live ’17!

„Publika „degė“ ryškiau nei gaisras!“ – tokios emocijos lydi Jonavos sporto savanorius po rugpjūčio 3 – 6 dienomis vykusio muzikos festivalio „Granatos Live ‘17“.

Autorė Agnė Ragelytė

Tris dienas trukusiame renginyje, kiekvienas savanoris dirbo po 18 valandų. Nors pasitaikė įvairaus, nepatogiu  laiku paskirto darbo, turėjome galimybę keisti tvarkaraščius bendraudami su kitais savanoriais iš visos Lietuvos! Na, o savanorių komanda bei puiki aplinka padėjo įveikti ilgas ir kartais nuobodžias valandas.

Laisvu laiku savanoriai galėjo mėgautis visomis teikiamomis pramogomis, stebėti koncertus ir iki paryčių trypti DJ‘ų scenas. Į festivalį buvo atvykusi britų žvaigždė Ellie Goulding, begalinio publikos palaikymo sulaukęs Marijonas Mikutavičius ir daugelis kitų Lietuvos atlikėjų bei grupių.

Nors iškart po pagrindinio (šeštadienį vykusio) koncerto kilo gaisras, sudeginęs Rumšiškių muziejų ir kelis ūkinius pastatus, įvykis neįtakojo dalyvių nuotaikos.

Na, o Jonavos sporto savanoriai tikisi toliau bendradarbiauti su Granatos Live ir likę su nuostabia nuotaika laukia kitų metų bei galimybės prisijungti prie tokių ar panašių renginių!

 

Esu viena iš Jonavos sporto savanorių, kuri turėjo galimybę sudalyvauti viename didžiausių Lietuvos vasaros muzikos festivalių, Granatos live 2017.

Atvažiavau dieną prieš prasidedant renginiui, kad susipažinčiau su aplinka ir pasiruoščiau pamainai. Tokiame renginyje dalyvavau pirmą kartą ir mėgavausi tuo, kad galėjau įsitraukti į renginio organizavimą bent truputį, matyti kas vyksta už užkulisių bei pagelbėti organizatoriams susitvarkyti su daugybe darbų. Labiausiai patiko pagelbėti renginio dalyviams, paaiškinti kur yra kas, paanalizuoti visus esamus žemėlapius, visą Lietuvos liaudies buities muziejų.

Autorė Gabija Pajaujytė

Tarp renginio savanorių, kurių buvo net trys šimtai, jaučiausi smagiai ir jaukiai, kadangi daugelis jų buvo labai draugiški, žmonės, kurie žino kas yra savanorystė, su kuriais buvo gera bendrauti. Savanorių amžius buvo skirtingas, koordinatoriai buvo žymiai vyresni, tačiau tai nesudarė problemų, kadangi nebuvo kivirčų ir visi tarpusavyje maloniai bendravo. Iš pradžių nesitikėjau, kad bus tokia šilta kompanija, tačiau klydau! Renginio savanoriams buvo suteiktas maitinimas tris kartus per dieną. Pats renginys taip pat nustebino, pamačiau ir nuveikiau labai daug. O už visą darbą tikras atpildas buvo išgirsti žymių žmonių balsus gyvai, turėti galimybę pamatyti juos, buvo labai smagu ir linksma!

Festivalio teritorija buvo gan didelė ir galima buvo rasti įvairiausios veiklos pagal kiekvieno dalyvio pomėgius. Buvo visokių sporto šakų, kuriuose buvo galimybė įsitraukti ir dalyvauti varžybose, laimėti krūva prizų, puikias emocijas, taip pat suartėti su savo komanda. Laikas festivalyje neprailgo ir džiaugiuosi, kad Jonavos sporto savanoriai suteikė tokia galimybę dalyvauti tokiame renginyje. Esu tikra, kad jeigu būtų galimybė, važiuočiau dar kartą! – pasakojo savanorė Gabija Pajaujytė.