Miesto šventė ’17

 

Jonavos Miesto šventė ‘17
Autorė: Agne Ragelytė. 

267-tas Jonavos miesto gimtadienis buvo paminėtas kasmetine „Mes Mylim Jonavą“  mieto švente.

Akimirka iš renginio. #JonavosSportoSavanoriai archyvas.

Jonavos sporto savanoriai labai norėjo pasveikinti savo mylimą miestą, todėl atidavė savo duoklę per Jonavos miesto šventę! Ji vyko rugpjūčio 4 dieną. Kartu su JKC darbuotojais ir pareigūnais savanoriai padėjo prižiūrėti eismą bei tvarką prie scenos. Nors darbo ir buvo nemažai, jaunimas turėjo progą ne tik stebėti renginį, bet ir pamainų dėka, sudalyvauti jame, įsiamžinti patys pirmieji su scenos žvaigždėmis ir dar daugybė privalumų!

Nuo pat ryto dalyvius linksmino iliuzionistas, sporto žaidynės, piknikas, maudynės putose, šokiai ir įvairiausi folklorai. Nustoti judėti neleido naktinis sportas: persirengėlių bėgimas, dviračių naktynės ir krepšinio varžybos. Na, o didžiausią įspūdį, anot savanorių ir publikos paliko vakaro šou, kurią vainikavo vieni garsiausių Lietuvos atlikėjų bei jaunimo numylėtieji „Radistai“.

 

 

Tai buvo viena geriausių Jonavos miesto švenčių. Turėjom galimybę pabendrauti su atvykusiais svečiais. Tiek savanoriai, tiek šventės dalyviai liko tik su geriausiais įspūdžiais. Turbūt vienas minusas tas, kad trūko fejerverkų, bet viskas buvo labai smagu ir, žinoma, kaip ir po kiekvieno gimtadienio laukiam kitų metų ir kito gimtadienio. Tikėkimės jie bus dar geresni! – teigė šio renginio koordinatorė Viktorija Danielevičiūtė.