Akcija „Būsiu pirmūnas“

Akcija ,,Būsiu pirmūnas“
Autorė: Agnė Ragelytė.

Jonavos Sporto savanorių komanda!

8-tus metus Lietuvoje vykstanti akcija ,,Būsiu Pirmūnas“ tapo tradicija ir jau ne pirmą kartą vyksta Jonavoje. Rugpjūčio 18-19 bei 25-26 dienomis paramos fondas ,,Gerumo sparnai“ kartu su LSDJS Jonavos rajono skyriumi organizavo akciją Jonavoje. Na, o šiemet prisijungę Jonavos Sporto savanoriai bei Všį ,,Noriu augti laimingas“ skatino prekybos centrų Maxima, Iki bei Norfa lankytojus paaukoti nepasiturinčiu šeimų vaikams.

Savanoriai buvo suskirstyti laikais per kuriuos dalino lankstinukus, bei kalbino lankytojus aukoti mokyklines prekes. Na, o pats savanoriavimas jiems paliko nemenką įspūdi ir daug gerų emocijų:

„Šioje savanorystės rūšyje ne tik prisidėjau  prie akcijos, bet ir paneigiau dažnai girdimą nuomonę, kad lietuviai – visada susiraukę ir nelaimingi, dalindama skrajutes sutikau žmonių, kurie buvo malonūs ir besišypsantys, maloniai sutikdavo mus ir domėjosi kokia čia akcija ir kodėl ji vyksta.
Smagu prisijungti prie tokios akcijos, nes žinai, kodėl tai darai ir kam tai darai.“ – dalinosi įspūdžiai savanorių koordinatorė Adrija Orlauskaitė.

Jonavos Sporto savanoriai pasižymėjo savo gausa!

Akcija sėkmingai įvykdyta, o Jonavos Sporto savanoriai laukia daugiau galimybių prisidėti net ir prie mažų akcijų, priverčiančių žmones šypsotis..

Savanoriavau kelias dienas ir tikrai galėčiau sakyt, kad nuoširdžiai patiko dalinti skrajutes ir šitaip prisidėti prie akcijos 🙂 Būdavo tokių žmonių, kurie tam nepritardavo arba pykdavo ant savanorių, bet dėl to tikrai nekylo didelių problemų ir būtinai savanoriaučiau dar! –  minėjo Jonavos Sporto savanorė Gaivilė Januškaitė, kuri pasižymėjo ypatingu aktyvumu šioje akcijoje. 

Mano nuomone ši akcija buvo tikrai reikalinga. Ir manau kad ji tikrai pavyko. Savo akimis mačiau kaip žmonės dosniai aukojo mokyklines prekes nepasiturinčių šeimų vaikams. Labiausiai įsiminė kai paguvenusio amžiaus moteriškė atėjusi asmeniškai pasakė : ,,Niekas neverčia žmones aukoti. Kas kiek gali tiek prisideda. Aš asmeniškai neturiu iš ko tačiau būtinai paaukosiu bent sąsiuvinį. Vaikams to reikia. Juk jis tikrai daug nekainuoja“ – pasakojo savanoris Neimantas Jocius