Savanoriai Lazerių zonoje!

#JonavosSportoSavanorių archyvas

Lapkričio 3 diena savanoriai linksmai leido laiką pramogaudami „Lazerių zonoje“. Šią galimybę suteikė „Gerumo sparnai“ globėjas Mindaugas Sinkevičius, atsidėkodamas savanoriams už pagalbą akcijoje „Būk pirmūnas“.

Nors „Lazerių zona“ jau veikia ilgiau nei vieneri metai, daugelis savanorių dar nebuvo išbandę šių šiuolaikinių technologijų. Tai modernus žaidimas su lazeriniais ginklais, primenantis dažasvydį, tik vietoje dažų viskas yra fiksuojama lazeriais. Pagrindinis šaudyklės žaidimas trunka ilgiau nei valandą ir jį žaidžia tik 10 žmonių vienu metu, kadangi mūsų buvo žymiai daugiau, mums buvo leista išmėginti virtualios realybes akinius ir žaisti jiems pritaikytus įvairiausius žaidimus! Tai, kas sukelia daugybė emocijų!

„Lazerių zona buvo puiki vieta smagiai praleisti laiką ir bendrai pabūti su Jonavos sporto savanoriais, kurie atidavė nemažai jėgų ir laiko savanoriaujant akcijoje „Būk pirmūnas“, rinkdami būsimiems pirmūnams mokyklines prekes. Taigi, išbandėme šią „karo“ simuliaciją ir tikrai likome nenusivylę. Šaunu buvo įsilieti į „Žvaigždžių karų“ tematiką.“ – savanoris Patrikas.

Savanoriai turėjo progos patirti adrenalino, tai sukėlė daugybė skirtingų emocijų, kuriuos padeda dirbti komandoje, ugdyti lyderio savybes, lavinti savo strateginius įgūdžius bei svarbiausia linksmai leisti laiką.

„Lazeriu zonoje praleidau labai smagų laiką. Komandiniuose žaidimuose labiau suartėjau su savanoriais. Ši padėka nuo „Gerumo sparnų“ akcijos globėjo dar labiau paskatina dar daugiau savanoriauti ir pagelbėti kitiems!“ – savanorė Julija.

 

Autorė: Adrija Orlauskaitė

Tariame didelį Ačiū „Gerumo sparnai“, LSDJS Jonavos skyriui, Birutei Gailienei, Mindaugui Sinkevičiui, ir žinoma  „Lazerių zonai“, kad taip mus šiltai priėmė.