Sielos!

Jonavos sporto savanorių valdybos nario Naglio iniciatyva buvo pakviesti į šešioliktajį krikščioniškos muzikos festivalį SIELOS, kuris vyko lapkričio 11 d., Naujojoje Akmenėje.

Neimanto Jociaus kadras

Ilga kėlionė prasidėjo labai anksti, jau prieš 6.00 prie Jonavos sporto arenos rinkosi savanoriai. Atvykę buvome supažindinti su renginio dienotvarke, mums paskirtais darbais bei kitais savanoriais. Renginio metu koncertai vyko net 3 vietose: Naujosios Akmenės kultūros rūmuose, Evangelikų bažnyčioje ir Šv. Dvasios atsiuntimo bažnyčioje.

SIELOSE skambėjo ne tik klasikinė, bet ir įvairi popso, roko, repo, šlovinimo ir kitų stilių muzika. Jonavos sporto savanoriai itin lengvai susibendravo su visais savanoriais, buvo nuoširdžiai priimti bei kartu subūrė šaunią komandą. Spinduliavo gera nuotaika bei ja užkrėtė kitus. Renginiui besibaigiant, savanorius sutiko aplodismentais. Jiems garsiai plojo, dėkojo už sunkų darbą, be kurio renginys nebūtų toks įsimintinas. Manome, jog Jonavos sporto savanoriai tapo labai svarbi festivalio sielos dalelė.

 

„Man labai patiko savanoriauti šiame krikščioniškos muzikos festivalyje. Turėjau galimybę pamatyti koncertą kultūros rūmuose ir paliko labai didelį įspūdį: puikūs atlikėjų pasirodymai, įspūdinga atmosfera bei pašėlęs jaunimas. Nepaisant to, dalyvių pasirodymus buvo galima išvysti dar dviejuose erdvėse. Manau, vien dėl to šis festivalis yra unikalus, kad bet kuriose erdvėse galima išgirsti skirtingą muziką. Manau, kad kiekvienas Jonavos sporto savanoris susikrovė didelį bagažą patirties ir tą patirtį puikiai išnaudos jau kitais metais SIELOSE Jonavoje.“ – teigė aktyvus savanoris Patrikas Stanišauskas.

Norime tarti didelį AČIŪ merui Eugenijui Sabučiui, už tai, jog skyrė lėšų kėlionei apmokėti.