Apdovanoti jaunieji savanoriai

Praėjusį penktadienį „Stiliaus centre“ (Žeimių g.) vyko VšĮ „Jonavos sporto savanoriai“ apdovanojimai, kurių metu įvertinti ypatingai daug laiko ir darbo savanorystei skyrę žmonės.

 

Iniciatyvų jaunimą vienijanti organizacija savo veikla prisideda prie sėkmingo renginių įgyvendinimo. Vien pagalba sporto renginiuose jie neapsiriboja – savanoriauja ir įvairiose Jonavos šventėse. Aktyvus jaunimas jau žinomas ne tik gimtajame krašte, bet ir kituose Lietuvos miestuose.

Dangiro Marcinkevičiaus kadras.

Apdovanojimų vakarą nominacijose „Metų koordinatorius“ išrinktas Marius Daškevičius, „Metų savanoris“ – Neimantas Jocius, „Metų pagalbininkė“ – Meda Vyšniauskaitė, „Metų darbštuolė“ – Kristina Timofejeva, „Metų linksmuolis“ – „Danielius Dieninis, „Metų iniciatyva“ – Neimanto Jociaus valandų skaičiavimo sistema ir savanorio internetinis puslapis. Nugalėtojams įteiktos stiklinės statulėlės, simbolinės dovanos skirtos ir jų tėveliams.

VšĮ „Jonavos sporto savanoriai“ Valdybos nario Lauryno Gailiaus žodžiais, kiekvieno savanorio darbas ir indėlis į Jonavos miesto renginių kokybės gerinimą, miesto vardo garsinimą Lietuvoje yra nepamatuojamas žodžiais. „Viską pasako savanorių darbai. Apdovanoti jus – tai mažiausia, ką galime padaryti dėl jūsų savanoriškai pasirinktos veiklos, už kurią negaunate jokio finansinio atlygio. Tik iniciatyvių jaunų žmonių dėka jaučiama didelė parama mūsų miestui“, – į visus savanorius kreipėsi L. Gailius.

Gražių žodžių taip pat negailėjo jaunimo įstaigos vadovas Arnas Čekanavičius, Jonavos rajono savivaldybės meras Eugenijus Sabutis, vicemeras Erlandas Andrejevas, Jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Birutė Gailienė, Kūno kultūros ir sporto centro direktorė Regina Stupurienė. Svečiai savanoriams išdalino atminimo korteles su žodžiais „Savanori, Tu mums svarbus“.

Dangiro Marcinkevičiaus kadras.

„Sporto savanoriai per metus tapo ne tik stipria jaunimo organizacija, bet ir bendruomene. Sukūrėte stiprų, rimtą ir darnų darinį Jonavoje, linkiu jums ilgai gyvuoti“, – sakė B. Gailienė.

Muzikinius sveikinimus skyrė jonaviečiai Laimonas Vailenka ir Jokūbas Petrikonis.

Po šventės savanoriai rinkosi Jonavos sporto arenoje, kur linksmai vakarą leido čia vykusiame elektroninės muzikos ir šokių vakarėlyje „Neono klubas“.

Autorius: naujienlaiškis Jonavos naujienos.